tedo92
Днешният извод: да се обадя от един оператор на друг в България ми излиза по-скъпо, отколкото да се обадя от мобилен до стационарен телефон от Финландия до БГ..
mitternacht
Печелили ли сте нещо от тото, лотария ор съмтин?
blacksnoopy
Ама Продавалник верно стана Olx. WTF?
http://prodavalnik.bg
coolpuppy
Не е ли нелепо това да не се обменят монети в банките?
dandelion
Йеп йеп! Най-накрая се прибирам в Европа!!! (за 4 дни) Netherlands: here i come!
joronedelchev
Довечера всички на мача и за "Лудогорец", пък а дано.
кой пък би тръгнал да си регистрира банкнотите в някъв сайт :Д
Aug 27 2014, 18:45регнах едно 20 евро ама няма други :/
Aug 27 2014, 18:55Аз като го пробвах преди години си беше много популярно и имаше поне 5-10 съвпадения. Жалко че сега няма. Супер анализатор е за spending habits на европейците
Aug 28 2014, 08:54