georgimateev
хаха изгониха го копелето! ИЗГОНЕТЕ МИЛАН ОТ ЕВРОПА!
NDSV
НДСВ - "Европа ни чува" - предизборен клип
dandelion
Aбе получих писмо, че дължа 776,11 евро?!!!? Хайде някой да спре да си купува порното с моята карта....
blacksnoopy
Песента ни на Евровизия е заела 16-о място от 18.
leonartis
Фицки фме куку. (в превод: Всички сме куку) Тоя ще затрудни сериозно преводачите в Брюксел, ако стане евродепутат. Опазил ни Бог! Умната на изборите, ей!
sandprince
започва гласуването за песен на евровизия..аз съм за азарбейджан
sandprince
бахти никъв филм няма...добре че поне Евровизия има тая вечер.........