Търсене на постове: евро

The Bot
bot23
[ff123] [pelikan4o] Евровизия 2009 http://tinyurl.com/czvkp5
The Bot
bot23
[ff123] [neoart] „Евровизия - 2009” – пак сме тука! http://tinyurl.com/cjrok9
Axel
axel
@tnetbg и за мен е безсмислено но на богаташите им прави кеф да си купят нещо за 1500 евро ли колкото беше и да не знаят как да го ползват
Axel
axel
@tnetbg Има такива с много пари дето искат просто да кажат че имат нещо което струва 1800 евро...
The Bot
bot23
[ff123] [alexooo] Най-старият манастир в Европа http://tinyurl.com/cmvpdw
Еми Окснитси
dandelion
Бг песента за евровизия не ми се нрави много много.
Стефан Василев
airodinamic
@Rx-Ende и Last.fm развалиха... Трябва да се плаща по 3 евро на месец :[ Май повече няма да посещавам този сайт
Вангел Стоев
venom
@n3mo хаха не :D @Serjo всичко се базира да следиш числата @Dr1nata незнам незнам @JoKs ми явно от еврошанса :D
Вангел Стоев
venom
Аууу не съм ли добър ? :D Играх еврошанс и с 1лв. печалба 60лв. :D 8 познати от 12 :D
Axel
axel
@miStalE Ужас с тия земетресения... Пък после като почнат да се подпъхват африканската и европейската плоча... идва апокалипсис :D
Красимир Крумов
leonartis
Ако трябваше аз да съставя евролиста тя би включвала на първите три места Меглена Кунева, Николай Младенов и Татяна Дончева. Прагматично, а не идеологически.
Красимир Крумов
leonartis
Меглена Кунева е лицето на евролистата на НДСВ. Лицето е хубаво, но като слизам надолу, номер 5 Даниела Русева се пада някъде между кръста и бедрата. Кофти дупе
The Bot
bot23
[bgblogs] Обиколка на Европа и мисли на младите за евро-изборите (via Блогът на Юруков) http://tinyurl.com/ckod9f
Георги Гърдев
GeorgeSG
Абониран съм за евроспорт плейър и ще гледам снукър много :)
Леприкон
ZzZaPyr
@unleashed Ти си болен ;D Аз повече от 4 лева за цигари не давам ;D Пушил съм един ротманс за 6 евро, вносен, ама само щото беше подарък ;D
Страница: 72 73 74 75 76

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата