leonartis
Дилов-син оглавява Евролиста. Тая кампания наистина се очертава гнусна. Представяте ли си? Дилов-син - евродепутат. Туй ли сме заслужили, бе? Еба си...
bgpetition
Изявление на организаторите на петицията "Съхраняването на словоформата 'ЕВРО' на кирилица в наименованието на единната европейска валута"
http://bgpetition.com/euro-evro-banknota-evrobanknota-kiril...html
sandprince
добре че не стигнахме до финал на Евровизия че излагацията и болките в ушите щяха да са брутални...
sandprince
иии новината на деня...скъсаха ни на Евровизия, нема финали за нас....ураааааааааааааааааааааааааааааааааааааа
svil4ok
Русе бил най-топлият град в Европа (31°). Сега обаче ще ни плющи голям дъжд (поне така изглежда)