FeelTheFear
Оооооооооооо-аааааааааа----оааааааааааааааааааа-оааоааоооооооаааоаоаоао Дали ще спечеля Евро Визия ?!
mitternacht
Щях да се оплаквам, че от бая години не съм бил на почивка, когато се сетих че и миналата година бях на море и из ЕвропЪтЪ.
Mihaelina
Най-сетне официално някой да каже нещо за тея европейски стипендии, за които слушам от няколко месеца. Дано само скоро да се организират.
BetFair93
Абе тука има ли Еврофутбол маняци :Д ...или някъде в нета да залагат ...да обменяме инфо и да коментираме някои мачове :Д
blacksnoopy
Легендарната американска група Faith No More се събра отново за концерти. За сега е ясно, че групата ще наблегне на концерти в Европа
MARFI
50-та Секунда, е на това му викам представяне на Евровизия, повече инфо на marfuzii.net
antubis
Не разбирам защо всички скачат срещу песента за Евровизия. На мен ми харесва.