Търсене на постове: евро

Иво Станков
stankoff
Оф точно чета, че сме приети в Еврозоната в сайта на bTV и най-отдолу пише честит първи април....
Axel
axel
@Snooby Мда аз сутрита се учудих кво става чак после видях банера и предложенията ме изкефиха още повече дали и в австралия е обърнато и пише отидете в европа?
Trinity
@unleashed А ако някой от нашите държавници микроблогваше щеше да е нещо от рода на: "Току що присвоих/усвоих ###,### Евро!"
Ив
rhea
О дааа. Намерих най-сетне субтитри, които да пасват на филма 1984. Като напиша курсовата по Европейска интеграция си го пускам и после - с лаптопа към Старбъкс.
Милена
momentofpeace
@FeelTheFear, е как да не доставят, само за 6 евро доставка. Просто си заслужава. Подробности за регистрация и поръчка в линка, ако не можеш сам, само кажи.
http://www.momentofpeace.net/category/family_home/la_redoute/page/2
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
@ZzZaPyr ндам :) плащат в евро :D многу яко :D :D :D
Леприкон
ZzZaPyr
http://www.eufreelance.com/ - Европейски getafreelancer ;)
Георги Гърдев
GeorgeSG
А една от даскалките по информатика в ПМГ Велико Търново пише с 2, максимум 3.. Гоним европейските стандарти ;)
Николай Йорданов
nplus
@unleashed: "абе аз сега се замислих каква е абревиатурата на член на европейски парламент - ЧЕП" :D
The Bot
bot23
[ff123] Северна Африка става ключов доставчик на енергийни източници. И алтернатива на Източна Европа (via Intidar|انتظار) http://tinyurl.com/curef8
Георги Гърдев
GeorgeSG
@stankoff :D яко, по евроспорт дават американски театър :D
Здравко Иванов
cthulhu
@unleashed пробвах ги тея вече :) Гоглето ми е аверче:П ама заеби вече си го гледам по еврокома
Радослав
Soul4o
май ще правя сайт ала Еврофутбол :]
Chocha
цепи ме невронната мрежа :)))))))
Мирослав Петров
miro91
@schizophrenia еми да. пусни еврошанс. един от моя клас вчера с 20 стинки зел 76 лв като познал 5 от 5 числа :) направо е супер харабийско
Страница: 74 75 76 77 78

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата