@Snooby Мда аз сутрита се учудих кво става чак после видях банера и предложенията ме изкефиха още повече дали и в австралия е обърнато и пише отидете в европа?
О дааа. Намерих най-сетне субтитри, които да пасват на филма 1984. Като напиша курсовата по Европейска интеграция си го пускам и после - с лаптопа към Старбъкс.
@FeelTheFear, е как да не доставят, само за 6 евро доставка. Просто си заслужава. Подробности за регистрация и поръчка в линка, ако не можеш сам, само кажи.