bbonev
Отивам да раздавам флаери... за последно. Айде, няма ли да намеря 50 000 евро някъде и да се успокоя вече!
leonartis
Опитах се да платя 10 евро през ClickandBuy и тъй като е за първи път, сега една сложна процедура имало за проверка дали картата, с която плащам е моя.
leonartis
Направих си акаунт в VoipDiscount - много добро нещо за безплатни разговори със стационарни телефони в Европа и САЩ и по цент и нещо за България.
leonartis
Чета Живка Тонева в Шум.бг, щипя се по носа, по бузата, моите уважения, ама в Европейския съюз ли сме или в Съветския съюз. На мен напоследък СССР ми идва много
georgimateev
30 евро със сигурност се изкарват по-лесно, отколкото се носят... Изгърбих се с тия торби маа му деа
vesel
33 европейски замъка. Полезно е за здравето от време на време малко да се помечтае. Или просто да се порадват очите с нещо красиво
http://bg40.net/?p=130
TechJump
В календара ни добавихме "Евро тура на Мозила", който ще бъде на 12 и 13 април в София и Велико Търново.
http://techjump.org/
amigo
Пак чуам по новините "ще ни пуснат парито от евро съюза" и кво като ги пуснат нещо от тва стига ли до нас ? _(_ тоя стига всичките пари се разграбват от "горе"
Mihaelina
След цял ден ходене по мъките най-сетне успях да си подам документи за тея европейски стипендии. Дано само не съм си объркала IBAN кода...
eyankulov
Гледам снукЕр по евроспорт и се нервя на Ebdon. До преди малко си играеше ОК, но сега като почне да мисли по 2мин и да се противопоставя на съдията ме нерви...