Търсене на постове: евро

Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
@ZzZaPyr да мисля че да , но имаше някакво ограничение от 1000 евро или нещо такова
The Bot
bot23
[ff123] [gataca] Най-големият водопад в Европа (via Препоръчани публикации в Blog.bg) http://tinyurl.com/ckst7d
The Bot
bot23
[bgblogs] Интервю с евро-кандидат: Богомил Шопов (via Блогът на Юруков) http://tinyurl.com/cn5u5a
Бранимир Бонев
bbonev
Отивам да раздавам флаери... за последно. Айде, няма ли да намеря 50 000 евро някъде и да се успокоя вече!
Красимир Крумов
leonartis
Опитах се да платя 10 евро през ClickandBuy и тъй като е за първи път, сега една сложна процедура имало за проверка дали картата, с която плащам е моя.
Красимир Крумов
leonartis
Направих си акаунт в VoipDiscount - много добро нещо за безплатни разговори със стационарни телефони в Европа и САЩ и по цент и нещо за България.
Красимир Крумов
leonartis
Чета Живка Тонева в Шум.бг, щипя се по носа, по бузата, моите уважения, ама в Европейския съюз ли сме или в Съветския съюз. На мен напоследък СССР ми идва много
Георги Матеев
georgimateev
30 евро със сигурност се изкарват по-лесно, отколкото се носят... Изгърбих се с тия торби маа му деа
Весел Цанков
1239464211263104.jpg vesel
33 европейски замъка. Полезно е за здравето от време на време малко да се помечтае. Или просто да се порадват очите с нещо красиво
http://bg40.net/?p=130
TechJump!
TechJump
В календара ни добавихме "Евро тура на Мозила", който ще бъде на 12 и 13 април в София и Велико Търново.
http://techjump.org/
Стоян Николов
amigo
Пак чуам по новините "ще ни пуснат парито от евро съюза" и кво като ги пуснат нещо от тва стига ли до нас ? _(_ тоя стига всичките пари се разграбват от "горе"
Михаелина Лилова
Mihaelina
След цял ден ходене по мъките най-сетне успях да си подам документи за тея европейски стипендии. Дано само не съм си объркала IBAN кода...
Милена
momentofpeace
@FeelTheFear това, че за 30 секунди да изгуби 100 000евро и да каже, ами какво пък, ще ги изкарам за 2-3 месеца. Така че, от всеки негатив извлечи позитивите :)
Емануел (Емо) Янкулов
eyankulov
Гледам снукЕр по евроспорт и се нервя на Ebdon. До преди малко си играеше ОК, но сега като почне да мисли по 2мин и да се противопоставя на съдията ме нерви...
Георги
FeelTheFear
@momentofpeace хах мерси, но аз няма да и позволя да си вземе ботуши за 130 евро :D
Страница: 73 74 75 76 77

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата