eyankulov
Писна ми от глупости. Човек не може да се концентрира в/у нещата, които са му интересни и има мерак да се развива от шибани лайна дето му заемат времето. ФЪК!
skypecheck
Сега се заемам да решавам проблеми , които изобщо не е трябвало да имам. Който не се сеща за какво иде реч да му подскажа. Започва със "I" и завършва на "E"
mitternacht
Тука ако се заема да качвам готини уолпейпъри.... мдаа......
aviatrix
имах и опера с 15 прозореца отворени .. заемаше само 60 мб рам .. извод .. Chrome SUX !
http://aviatrix.edno23.com/view/post:416087
rups
Брат ми е супер зле.. колко пари харчи, не е истина.. сега пак ми иска на заем, как може да е толкова безотговорен, как не го е срам, при тези пари дето взима!
hurmaqny
Мали, заемам се да проверявам всичките си пощи!
m1sterg
Наспах се. Станах...сега трябва да се заема малко с една презентация по история която трябва да правя.
hurmaqny
Май е време да се заема с онази глупава книга. Лека нощ.
rups
О, не бях забелязала, че Windows 7 заема 10GB... вече почти нямам място на C: ... хлип хлип хлип...