patblansh
Хах, трябва да направя такава кампания! Мисля да се заема с генетичен подбор на нацията
stankoff
@Method-X Аз не виждам проблем под Firefox. Ако не искаш да заема място, защо просто не го направиш с един <select>
kery
Животът е като представление – в него най-често най-лошите измежду хората заемат най-добрите места. Питагор
hurmaqny
Да стана или да не стана - това е въпросът... Гладна съм, но ако стана мухача, който се прави на заспал, но всички знаем, че не е, ще заеме мястото ми. А, де...