expire
@krassyo... тей.. това за заема се бъзиках... пак да ми reset-неш jabber-a :d
Forsi
Айде,аз се заемам да правя инфо "Как да инсталираме NOD32?",макар и да ненавиждам NOD!
NetCutter
Махнах двете тонклони за surround. То телефона ми свири по-добре от тях пък само заемат място...
Snooby
Дизайнът на Земя 1.0 е толкова пасващ. Всяко нещо заема точно своето определено място. Как мога да постигна такава хармония и разнообразие от цветове и форми.
acnapyx
Жените са много коварни същества! Вчера една позната например разправя, че си насинила крака. Заемам се да го оглеждам - никакви синини. Но вече е късно...