puhi02
15-годишно момиче роди тази сутрин момченце, тежащо едва 1950 грама. Бебето се родило в 9,17 часа в детската противошокова зала на "Пирогов". Майката - Д
BeautifuLDisasteR
уффф трябва да се залавям за работа
suddenly
изгледах наистина скапан филм...целия!!!както би казала баба ми ЮНАК!!!мдаа през ноща хората вършат чудеса от храброст и да заядливото ми настроение се завърна!