Търсене на постове: зала

Георги
nickname778
@svejo явор или е замислил нещо голямо, или ще падне безславно :) Залагам и 25 ст. на него, щото мисли мащабно :)
Георги
nickname778
@svejo залагам 50 стотинки на Станислав - какъв е коефициента ( като гледам Явор какви глупости прави .... 1.05 коеф. за победа на Станислав е справедливо )
Михаелина Лилова
Mihaelina
@muiiio чак тръпки ... не бих казала ;)
шУс!
notexist
@smac-one от кафето не, но компанията ти не бих я отказала :Р
шУс!
notexist
@man0l аз бих казала друго, но ще разискваме въпроса като се върнеш ;)
Александър
aftercollabz
@venom Те така става.То си е нейна работа брат, щом те е зарязала, значи не е за теб. ;) Следващата. :)
Хулиганка
puhi02
15-годишно момиче роди тази сутрин момченце, тежащо едва 1950 грама. Бебето се родило в 9,17 часа в детската противошокова зала на "Пирогов". Майката - Д
Ив
rhea
@muiiio Е аз в голяма степен ги разбирам. ПО-скоро бих казала "Ех, да правехмеи ние нещо подобно." Но и аз съм изкривена малко, гледам ги по различен начин.
BeautifuLDisasteR
уффф трябва да се залавям за работа
Светозар Георгиев
voic4e
@cruzz16 Нищо, аз ще си мисля, че си го казала :D Все пак за да изтананикаш мелодия в писмен вид се иска голяаааааам талант! :D :D :D
gabbryela
suddenly
изгледах наистина скапан филм...целия!!!както би казала баба ми ЮНАК!!!мдаа през ноща хората вършат чудеса от храброст и да заядливото ми настроение се завърна!
Георги
nickname778
Хах, тамън се бях засилил да си ходя и шефката ме побара :) И без това не ми се прибираше в тия задръствания ( казала лисицата за гроздето ;) )
N@sko
nasko
@stefcho абе те и съдийте малко педали излязоха ама...коментатора сцепи! Каза : "Тоя съдия или да си купи очила,или да не взлиза в на хората залатa!!!" :D :D :D
Баба Яга
Sway
@Eowyn , ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!! (= Май само тук не ти го бях казала! :P
Ели
eli4ka84
@man0l ехее, и аз си мислех, че ти казвам нещо ново, а тя отдавна си го е казала какво иска ;)
Страница: 68 69 70 71 72

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата