Търсене на постове: зала

Petya
Principessa
@h4ckY ами не дишай ;) а аз съм ти казала - колкото можеш повече пъти ми го казвай ;)
Лидия
LiDSoN
@nickname778 така е...и аз сам горе долу така...и съм забелязала че повечето пъти хората не искат да им се казва истината ...
ladytrends
хора, тука не съм влизала от доста време.........тва даскало е ужасно нещо ;( ;( ;(
lyust
Понякога е много лошо да залагаш.
Яна Мицева
YanaMitseva
@Sham за щастие! пък и това, че не съм казала или написала нещо, не значи че не го мисля и вярвам! :)
Силвина Георгиева Фурнаджиева
Silvina
@Emyto Не съм казала, че има лошо, цитатът не е от мой постинг - на друг човек е, аз само го копирах. :)
Маруш "Луци" Денчев
antubis
@naddito - е, за съжаление сигурно е към по-лошо, защото от това по-добро нема :) ... ако не си забелязала това беше опит за комплимент :D
Силия Димитрова
silia
@Rx-Ende Господи, викам, кво съм казала и после се сетих, че съм казала че са скъсали човечето :P
Бахар Мустафа
axeny
@A123 аха аз винаги си изчезвам ;D ако не си забелязала виж :D еми къде излизам тгруден въпрос ....
Йордан
Qlamoff
хах ей сега взех една поръчка на тема free run? хах те тва ще да е интересно. Като се върна от урока се залавям за работа :]
Владимир Комаров
Hamaelleon
@man0l : казват ми едно, ти кога си тук, до зала Христов Ботев и Баба Яга е..
Дацко Маринов
NjoYko
Какво мислите Сървайвър или Биг брадър ще бъде по гледано предаване ? Аз залагам на Сървайвър
Petya
Principessa
@RMPG е ок де ;) нищо не съм казала :) аз не слушам само минимал :Р какво ме направи :D
Владимир Комаров
Hamaelleon
яко! само жени.. нали искат равноправие.. ми ето, казарма, хаха, давайте да залагаме наистина коя от тия с плюшките ше се наака първа :)
Petya
Principessa
@h4ckY обичам те миличко {P} казала съм ти - ти си всичко за мен <3
Страница: 66 67 68 69 70

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата