lyust
Понякога е много лошо да залагаш.
Qlamoff
хах ей сега взех една поръчка на тема free run? хах те тва ще да е интересно. Като се върна от урока се залавям за работа :]
Hamaelleon
@man0l : казват ми едно, ти кога си тук, до зала Христов Ботев и Баба Яга е..
NjoYko
Какво мислите Сървайвър или Биг брадър ще бъде по гледано предаване ? Аз залагам на Сървайвър