radina
е от кога не съм влизала но защо и аз незнам
nplus
Chromium е под BSD лиценз. Някой случайно да залага, че тоя път M$ няма да правят EEE?
bubulinka
Снощи гледах някакъв нов вампирски сериал - True Blood. Бих казала True БОЗА! Въобще не ми хареса, актьорите са потресаващи със супер гаден диалект!
Sham
@elle да смятам,че си му показала правия път ,нали?....
missby
“1/4 от семействата залагат на здравословни храни.” “Три от четири домакинства се хранят нездравословно.” Двете неща казват едно и също. Кое е по-въздействащо?
epizod
Здравейте. Искаме да Ви информираме, че имаме ново DVD и че неговото представяне ще бъде на 26.09, зала Средец от 20:00. Вход е 7лв и получавате DVD-то подарък.