Търсене на постове: зала

Радина
radina
е от кога не съм влизала но защо и аз незнам
Petya
Principessa
майка ми днеска е казала на дъртите, че заминавам за София... много са щастливи нещо... :D хахах чак "гала вечеря" ми спретнаха :D
Николай Йорданов
nplus
Chromium е под BSD лиценз. Някой случайно да залага, че тоя път M$ няма да правят EEE?
Валентин
troqneca
@blacksnoopy (относно:към колко ли ще завали в Сф) ами .. можем да залагаме ? :P
Любомира Новачкова
bubulinka
Снощи гледах някакъв нов вампирски сериал - True Blood. Бих казала True БОЗА! Въобще не ми хареса, актьорите са потресаващи със супер гаден диалект!
Ruslan Trad
Sham
@elle да смятам,че си му показала правия път ,нали?....
Александър
aftercollabz
@h4ckY Тез в контролната зала нещо взеха да се радват. :D
Бу
missby
“1/4 от семействата залагат на здравословни храни.” “Три от четири домакинства се хранят нездравословно.” Двете неща казват едно и също. Кое е по-въздействащо?
Йордан
Qlamoff
@silia при бащата и после дават поръчки от една фирма- дизайн, флаери и т.н. А до кога си в залата? Аз отивам да ям, че после може да се излиза. ЧАО Ви за сега
Рок група Епизод
epizod
Здравейте. Искаме да Ви информираме, че имаме ново DVD и че неговото представяне ще бъде на 26.09, зала Средец от 20:00. Вход е 7лв и получавате DVD-то подарък.
NQKOI
A123
@axeny така ли....не бях забелязала :)
Силия Димитрова
silia
@podmatrix Ок де, не съм казала че не си сериозен :P
Георги Гърдев
GeorgeSG
@Nick, и аз залагам на стария :)
шУс!
notexist
"Животът е сцена" е казал Шекспир... за някои е торта бих казала аз :Р
Стефан Митев
Rx-Ende
@axeny Но ако беше казала сега нямаше да се стигне до това и до този полу-убийствен мой пулс оО
Страница: 67 68 69 70 71

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата