Търсене на постове: зара

шУс!
1265396148372815.jpg notexist
страхувам се, че мисля като мъж... трябва да си призная, че не само заради песента тегля филма...
шУс!
notexist
и сега ще тегля тоя филм, само заради песента. хах!
Радослав
Soul4o
@Drake следващия път :D @notexist хаха, само заради снимките ли ме следиш ? :P
Юлияна Шапкарова
Kamino
На Екзистенциалното ниво зараждането на времето, най-често под формата на преходно настояще е тясно свързано със зараждането на Волята. Тук човек чрез волята си
http://sites.google.com/site/jurnalpsihea/holotropno-sznanie/ekzisten...vane
Doninka
@rups даа,четох и аз:)искрено ти съчувствам и ми е ясна вече провокирания спазъм:)но не гледай глобално, заради едно ревящо бебе над теб:) Ще оцелееш:)
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
@aleksoft Аз винаги така се чувствам. А и заради постоянно ниското ми кръвно пия по 3-4 на ден :) Та съм на +7 :)
Mr.Savvy
savvy
@Angelo @Drake добавката е премахната засега, но ще трябва да се оправи защото е доста удобна.За сега въобще не влизайте в блога, защото е заразен!
Denitsa
sickornot
@alish аз не обичам кафе- така и не се научих да пия никакво. въпреки че супер обичам кока кола и явно не е заради кофеина. не ти ли става гадно от кафето?
Стефан Митев
Rx-Ende
@tedo92 Ами антивирусна с последните ъпдейти трябва да я пуснеш да претърси флашката и тя вече ще изолира заразените файлове.
specialflowers
1265049779479465.jpg specialflowers
Просто се усмихни и зарадвай любим човек...
Георги Неделчев
joronedelchev
Еха, трибютът към Майкъл Джексън е в 3-D. Цялата зала с картонени очила, начело с Риана, която винаги е разпознаваема заради лудата си прическа.
Александър
BlueDragon
@notexist е да ама мочетата(повечето) си взимат хранителни добавки, аз лично взимам заради залата(фитнеса) и така :)
шУс!
notexist
@BlueDragon а то аз лесно ще ги преживея, има толкова много бира за пиене. но съм сигурна, че ще я пия заради победите им :Р
---------
NetCutter
Хохо...накефих се как Манчестър разлепи Арсенал, като гост. (За проткола: поствам това, само и единствено заради @stankoff :D)
Стефан Митев
Rx-Ende
Добре - Atom N270 ми се показва в Device manager-a като два процесора, но е едноядрен. Това заради hyper-threading технологията ли е?
Страница: 99 100 101 102 103

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата