Търсене на постове: зара

Алекс
alex95
@sandprince Хем не те интересува хем не влизаш зарад тях. Абе и ти не знаеш какво е, просто гледаш да се хванеш за нещо ;)
Иван Савков
sandprince
@alex95 аз не влизам в wt заради точките като повечето ;)
Георги Цветанов
t0m3kk
@Yancheto пфахахаххаха "...не заради размера на сутиена ми" :D:D:
Yana
Yancheto
цяла нощ задачи*3 часа изпит + оценка+"Отличен 6" = Яна е доволна от себе си! :) Доволна съм от оценки заради сивото ми в-во, а не заради размера на сутиена ми!
Виктор
human
@alex95 flash няма заради apple, защото нещо не могат да се разберат с Adobe, което означава, че за това има надежда :) А, и не изглежда много дървено :)
Angelo
@rups зарадвай ме с нещо :) зайче.. etc
Алекс
alex95
@Rx-Ende Мда. Не можеш да си го държиш в джоба (ама грам :D), опитват се да конкурират огромния успех на нетбуците, ама май няма да успеят заради цената
шУс!
notexist
@Soul4o не те е срам, заради теб пак се сетих за оная песен и ми развали рахата :(
Стефан Митев
Rx-Ende
"Ученици са изпращали на телефона на варненския кмет поздравителни смс-и заради удължаването на дървената ваканция." :D:D:D
Дидо
Miraculous
Деба и смотаняка е тоя по история! Как може да ми остави петица!? Не стига, че не съм за 5, ама ми и прецаква срока. Ще имам 5.91 заради тоя скапаняк прост!
patblansh
@t0m3kk извинявай,не се сдържах.Имаш снимки с една сладурка във фейсбук,дано заради нея да ти минават такива мисли,иначе няма никаво извинение за поведението ти
fransk Cognac
viktorkoichew
@notexist абе може би я харесвам (и визуално) заради акустичните и изпълнение, които ме побъркват. А българката може да си ти :D и сеПакНеЕНайВажноКакИзглежда;p
Леприкон
ZzZaPyr
@Rx-Ende пък кофти е, щото после само се дразниш заради браузър съпорта ;P ;D
Иван Савков
sandprince
сетих са, що ми харесва Бибрутално2 - заради бате Брус Уилис и заради купищата кръв и разлагащи се тела :D
Страница: 100 101 102 103 104

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата