цяла нощ задачи*3 часа изпит + оценка+"Отличен 6" = Яна е доволна от себе си! Доволна съм от оценки заради сивото ми в-во, а не заради размера на сутиена ми!
Деба и смотаняка е тоя по история! Как може да ми остави петица!? Не стига, че не съм за 5, ама ми и прецаква срока. Ще имам 5.91 заради тоя скапаняк прост!
@t0m3kk извинявай,не се сдържах.Имаш снимки с една сладурка във фейсбук,дано заради нея да ти минават такива мисли,иначе няма никаво извинение за поведението ти
@notexist абе може би я харесвам (и визуално) заради акустичните и изпълнение, които ме побъркват. А българката може да си ти и сеПакНеЕНайВажноКакИзглежда;p