@Rx-Ende oх точно заради тези минути... колко са ме навиквали за големите сметки беше си лудница 1 време свалиш някой филм и веднага на диск и с приятели
(заради предния пост) колеги филолози, ще носим брони ако работим даскали или направо огнестрелни оръжия.В училищата си е таковало таковата!(и аз съм свидетел