Вчера двама мои пациенти ме прегършаха и ми казваха, колко съм била добричка и как само заради мен са изтърпяли всичко. Много е хубаво и много се радвам
Първо жена съм, второ - аз почти не си поддържам блога и определено не го поддържам за пари. Но критика е винаги добре дошла. Научава се нещо полезно в тази..
група ако се търси контакт. И аз предложих контакт. Явно не е "кацнало" правилно, за което искрено съжалявам. Ако егото е по-малко всичко принципно е по-лесно
от половин час чета само за да разбера накрая,че са всякакви рандъм неща+споменаване на студентските тройки, в които @tedo92 беше неволен участник в гимназията.
В елита на сестринството съм. Инвазивна сестра съм, но скоро ще сменям работата заради семейния живот с нещо по-леко и в което няма да ме викат през ноща
Браво сатаске! :3
Apr 05 2014, 12:28Браво на теб!
Apr 05 2014, 16:38