notexist
Твааа.. фейса не е онлайн.
belushka20
Любовта, когато я усетите, се радвайте с пълни сърца, защото днес обичаш, а утре си отиваш без да си се насладил. Живейте - все едно живеете всичко за последно.
Ducky
Вчера осветителите объркаха осветлението на изпълнението от Русия, дано днес нещата да минат по-гладко, защото всички бяхме на нокти заради този гаф.
engise
Хората сриват сайтове заради земетресения, брат
dilana
Зарязах всичко заради една малка долна ... :x
_e7
проблемът е, че когато някой нов се присъедини към нас, плашите дотолкова, че в etc/hosts блокира edno23
notexist
Може ли, кажете ми, може ли?! В 12 и 30 през нощта да ми се яде макдоналдс?!
coolpuppy
Днес открих една причина защо обичах дома си в Панагюрище. Там имах принтер и скенер. А сега трябва да ходя до някой тъп офис с тъпи служители.
Щеше да е жалко, ако водата беше хубава при такава ужасна реклама
Jun 24 2014, 02:00тая реклама е по противна и от рекламите на грабо, които са из целия български уеб
Jun 24 2014, 02:01Не съм видял нито една, най-вероятно благодарение на AdBlock или пък заради ограничения брой бг сайтове, които посещавам
Jun 24 2014, 02:03то и аз съм с adblock, но пак успяват да се показват на някои места. представям си ако не съм.
Jun 24 2014, 02:08what if I tell you няма извори в Бачково
Jun 24 2014, 02:50