pacopetkov
Заради Goodslav и Буч си заслужава!
Ourz
Има ли смисъл да ползваме CSS3?
Bobdweller
Обявявам днес за един от най-мързеливите дни на годината! Доволно!
belushka20
Току що гледах Хобит на 3Д в нашето малко градче Севлиево. I was amazed че тук са направили нещо хубаво. Заслужаваше си!
blacksnoopy
Като си взема m4/3 апарат и като му забуча един 135mm F3.5 заради кроп фактора реално ще е 270mm хаха
Ducky
Една вечер може да започне адски скапано и накрая да ти предостави невероятни възможности! Щастие! Вълнение! Вдъхновение! ^^
eddy
послойна топография (хах) на съдържанието в куфара ми, пфф... когато се лишаваш от дрехи, заради едни учебници
Snooby
Имах си просто правило "не се занимавай с жени, нищо повече от увлечение, флирт, секс и т.н.", обаче не трябваше да изневеря на това правило и ей го на сега.
LoveCappuchino
е,това е момента,в който научих,че заради това,че не съм курва,съм нещо като аутсайдер стане ли дума за купони със съученици...
Sinbg
Участникът от Big Brother All Stars Дими напусна Къщата заради огромна трагедия – смъртта на дъщеря му. Най-малкото му дете починало, разбра екипът на Sin.bg
http://sin.bg/dimi-napusna-big-brother-zaradi-smartta-na-dashteria-mu...edia
Абе какво му е на аватара ми? Просто не ми се вижда лицето заради бузите.
Jan 13 2013, 00:14