belushka20
Въпрос на деня : Какво е най-романтичното нещо което сте правили за някого/някой е правил за вас?
mitternacht
"Самолет кацна аварийно заради...кобра на борда"
specter
Изгониха ни от лекция, защото някой се е обадил, че в университета има бомба... WTF ?!?!?
blacksnoopy
Заради Вас жени излезе лошо име на змиите
Sinbg
Багата разкри истината за раздялата си със Златка. Според Благой Иванов двамата сложили край на връзката си заради чести пътувания и защото връзката им се изчер
http://sin.bg/bagata-za-razdialata-sas-zlatka-izcherpana-vrazka
joronedelchev
Написах и редакционното интро на новия "Биограф". Броят вече се точи към печатницата и скоро започват да го въртят. Ще излезе на пазара в четвъртък, 29-и.
notexist
Заради ужасната новина, с която ме събудиха рано сутринта. И заради последвалия го ненормално кошмарен сън, в който се спуках да рева.
Sinbg
Къци съди продуцентите на VIP Brother 2012 заради публичното унижение, което преживя в Къщата на ВИП Брадър. Той иска извинение и рекордно обезщетение, научи ек
http://sin.bg/kaci-sadi-vip-brother-2012-za-gavra-skandal
notexist
Ей, отворковци, имате ли вече коледно настроение?
SaTaSi
Намерих си обицата за носа, която изгубих в петък и страшно много боли, защото дупката ми е зарастнала. И едва си отворих лютеницата. Къде са силните мъже ....