Търсене на постове: зара

gg04
А честита ви преснина! Не обичам декември заради всичките тези свински истории.
Fluxy
belushka20
Въпрос на деня : Какво е най-романтичното нещо което сте правили за някого/някой е правил за вас?
-=*****=-
mitternacht
"Самолет кацна аварийно заради...кобра на борда"
Стелиан
nexus
@AppleFan Според вас какво Ви е впечатлението от новата версия на iPhone 5 ? :)
Боян
specter
Изгониха ни от лекция, защото някой се е обадил, че в университета има бомба... WTF ?!?!?
Snoopy
blacksnoopy
Заради Вас жени излезе лошо име на змиите
-=*****=-
mitternacht
едва 3 и половина е, а заради непривично ранното ставане имам чувството, че е поне 7-8 вечерта. :)
-=*****=-
mitternacht
Новият скайп... дъ фък?!
Fluxy
belushka20
Ето как, зарадвах един рандом човек, който адски рандъм ми върна музата да рисувам отново!
http://pastebin.com/NAxwNmhZ
Sin.bg
Sinbg
Багата разкри истината за раздялата си със Златка. Според Благой Иванов двамата сложили край на връзката си заради чести пътувания и защото връзката им се изчер
http://sin.bg/bagata-za-razdialata-sas-zlatka-izcherpana-vrazka
Георги Неделчев
joronedelchev
Написах и редакционното интро на новия "Биограф". Броят вече се точи към печатницата и скоро започват да го въртят. Ще излезе на пазара в четвъртък, 29-и.
шУс!
notexist
Заради ужасната новина, с която ме събудиха рано сутринта. И заради последвалия го ненормално кошмарен сън, в който се спуках да рева.
Sin.bg
Sinbg
Къци съди продуцентите на VIP Brother 2012 заради публичното унижение, което преживя в Къщата на ВИП Брадър. Той иска извинение и рекордно обезщетение, научи ек
http://sin.bg/kaci-sadi-vip-brother-2012-za-gavra-skandal
шУс!
notexist
Ей, отворковци, имате ли вече коледно настроение?
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
Намерих си обицата за носа, която изгубих в петък и страшно много боли, защото дупката ми е зарастнала. И едва си отворих лютеницата. Къде са силните мъже ....
Страница: 21 22 23 24 25

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата