gogata2427
броо , 'неска 160 тяга (серии) и 100 кг. гребане в серии !! много яка тренировка ми се получии !! ^_^ след т'ва не бях на даскало,а с жената прекарахме деня : )
nemesys
Някой поръчвал ли е нещо от Англия чрез куриерска фирма?
svenxxx
Защо винаги като вляза в edno23 и винаги иска да се логвам, при положение, че винаги маркирам "Запомни ме"??? (Всичко ми е наред с браузара - не е от него)
veidar45
Заради скапан нет не мога да вляза в шибания Туитър...само от TweetDeck става, ама там е гадно....#twitter
yordanoff
Движението по всички столични тротоари и подлези е затрудено заради щандовете, заложени от дистрибутори на Баба Марта.
razloginfo
Абсурд: Инспектори не могат да глобяват търговци на сергии заради дупка в закона
http://razloginfo.com/news.php?extend.3115
razloginfo
Засилен трафик се очаква в посока Разлог и Банско заради кръга от Световната купа по ски
http://razloginfo.com/news.php?extend.3090
CECOOO
Release-а на Bulletstorm излиза много калпав дееба
хах , ммне , аз я накарах да избяга заради мен
ама да , 'шот исках да сме заедно > следователно пак те са виновни 
Mar 03 2011, 00:09