t0m3kk
Много е зле хавата с дясното око... Просто боли, сълзи постоянно и заради това не виждам както трябва с него...
t0m3kk
И да днес ще си легна към 6, защото заради баща ми и тъпото му зарядно трябва да седя до 5:10 и да излезна от вкъщи, да го дам на 1 тип и той да му го даде..
t0m3kk
Де'а знам, чак се отказвам да си правя татуси заради мисленето ми, че да ги показваш е позьорство...
ц. то ще е от 3:00 до 9:00
Feb 22 2011, 23:12