aftercollabz
"И по тая причина между тях се зараждат известни „аграрни отношения”, демек опитват да се закопат един друг…" - д-р Тони Филипов
tsonchev
половината ми приятели в ФБ са роботи. Сменят си аватарите заради група в ФБ. По-лесно манипулируеми типове не бях виждал.
mitternacht
...на Русия явно като реверанс и реванширане заради "Ноу ръшън" в Модърн Уърфеър. Ще доизгледам как е нататък, но надали ще се промени много сюжета.
aninko
Damnern saduak се намира в Ratchaburi който е област в центъра на Тайланд. Централният град е най-известен заради плаващия пазар.
http://www.posveta.eu/zabelezhitelnosti/277-%D0%9F%D0%BB%D0%B0%D0%B2%...0%B4
notexist
гадост и зараза, смокини и черници! искам това филмче!