sandprince
тъкмо се връщам от среща, на която ми казаха че съм изглеждал отчаян. че как няма... има ли нещо или някой заради, който да съм щастлив ?
gogata2427
Само заради това съм получил 3 по Психология,да знаете!!!
sandprince
@Method-X заради назадничавото мислене на хора като теб
rups
Да, ок, точно когато имам най-много работа навън е "най-дъждовния ден" и "заради вятъра и дъжда ще се усеща доста по-хладно" гррр гррр гррр гррр!!
gogata2427
Охх,пуснаха ми поздрава по СайбърФолк,само заради Асорти-то ше седя и ше си правя по-късно яйцата!
gogata2427
влизам заради чопара,него го няма майна..
bgdn
Press: "Microsoft оставя таблет пазара на Apple"