забавното е че са обувки с които не се ходи Но си напълно права, не се използват за ходене, тичане и прочее, така че си е оправдано Принципно заради @rups
@gogata2427 Добър, добър колко да е добър. Като за плажа става. Заради някакъв нерв едната му цяла страна е по-слаба от другата и е много несиметрично.
Майка му стара пак ли ще го преинсталирам.......... Само заради продуктите на Adobe, но няма как иначе. Цял ден ми пропада, за да си оправя компютъра...
@nveselinov не съм ядосан заради оня грозил. заради друго е. на нея просто ще и тегля майните и ще си реша проблема, ама другите ми проблеми, не става...