Търсене на постове: зара

шУс!
notexist
Windows 8 е много смотан ;д ще ми трябва мнооого време да му свикна. Дано не го изтрия преди да се случи ;д
Еми Окснитси
dandelion
Каня се да си продам макбук про-то 13" от края на 2011 и да си купя нов еър 13". Не знам какво ме спира обаче..
Еми Окснитси
Screen Shot 2015-01-05 at 15.21.05.png dandelion
Аз и по на изток бих отишла, примерно Великобритания, ама карай :)
Snoopy
blacksnoopy
Малко ми е тежка музиката, но им се кефя колко са упорити
Peter Nikolow
bgdn
Как да спрем лошите роботи които ни заразяват статистиките?
http://peter.nikolow.me/stop-analytics-spambots/
Еми Окснитси
dandelion
Какво ще подарите на близките си за празниците?
шУс!
10698517_10204545165942581_5280033395170523267_n.jpg notexist
Превъзнах бюрото си в коледна пързалка заради игра на кока кола ;д
mudisoft
тоз хром се напика. 50 таба зимат над 4 гб рам...
Alita
Alita
Im so hot with red hair. Damn.
-=*****=-
mitternacht
Да благодаря на братя-румънец, заради който си дръпвам торентчето с 4 мегабайта в сек. :D
Нико Митов
Ethernet
Само деда ми може да донесе жив шаран от пазара, да напълни мивката с вода и да го остави да си жирурка до утре вечер :D
шУс!
notexist
Чудесно, след цял уикенд позитивни емоции, понеделника ми се сгромоляса заради "умението" ми да казвам нещата с истинските им имена.
Госпожа Силвия Блажева :)
1888445_910875678923647_120739199526096661_n.jpg SaTaSi
Ходихме да го гледам. Специално заради мен :) и си имам чашка за колекцията
hurmaqny
Ох, колегата се смее толкова заразително, че вече ни болят ченетата от смях. :D
Plamen Petkov
ryIwDGf.png pacopetkov
не е зле :)
Страница: 6 7 8 9 10

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата