notexist
Windows 8 е много смотан ;д ще ми трябва мнооого време да му свикна. Дано не го изтрия преди да се случи ;д
dandelion
Каня се да си продам макбук про-то 13" от края на 2011 и да си купя нов еър 13". Не знам какво ме спира обаче..
blacksnoopy
Малко ми е тежка музиката, но им се кефя колко са упорити
bgdn
Как да спрем лошите роботи които ни заразяват статистиките?
http://peter.nikolow.me/stop-analytics-spambots/
dandelion
Какво ще подарите на близките си за празниците?
notexist
Превъзнах бюрото си в коледна пързалка заради игра на кока кола ;д
mudisoft
тоз хром се напика. 50 таба зимат над 4 гб рам...
Alita
Im so hot with red hair. Damn.
notexist
Чудесно, след цял уикенд позитивни емоции, понеделника ми се сгромоляса заради "умението" ми да казвам нещата с истинските им имена.
Сложих си един и беше много преебано заради (явно) несъвместими видео драйвери... абе кво да ти разправям... и пак 7чка.
Jan 24 2015, 17:38http://www.classicshell.net/
Jan 24 2015, 19:42С 8.1 (оригинален който дойде с лаптопа) никакви ядове.
Jan 24 2015, 20:21Аз пък съм много доволен от 8.Много добре успява да управлява ресурсите,и интерфейса ми е удобен макар да не ползвам макрото.И също така са върнали UP бутона
Jan 24 2015, 20:23вероятно и аз ще му свикна и ще му се радвам, ако успея да си инсталирам долби драйверите обаче ;д че сега звука ми е ужасен ;д
Jan 24 2015, 20:33