Търсене на постове: зара

Alex Moran ™
eMkyyy
Харесвам как пазара на имотите спада и къщите стават по евтини.Тамън докато натрупам желания credit score след година ще има доста добри оферти.
Цончев
1173729_3297254166023_1530852773_n.jpg tsonchev
Аз нямам някаква секси снимки защото просто съм грозен.затова просто ще кача снимка на която просто не се виждам заради лошата светлина, за да не ви плаша :D
шУс!
notexist
Утре съм на интервю в Хеликон, ще ме скъсат на теста, но все пак ще се пробвам ;д
шУс!
notexist
Егати шашавия сън сънувах о.О И все пак искам да се сбъдне част от него! ;д
Fluxy
belushka20
Събрали се пияниците под прозореца долу на "магазинчето" и чувам : РадОЙЧООООО.. да еба баба ти.. РАДОЙЧООО!
-=*****=-
mitternacht
Скуууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууукааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа.
шУс!
notexist
Втори работен ден, успешен. Утре почивка. А да, откраднаха ми ножа :D
Грозното Патенце
P4010021.JPG Ducky
Аз пък много си обичам тази заради настроението, което ми докарва! (:
шУс!
notexist
Айдееее на бара да пиете фрешчетааа :D Утре промоция - Поръчваш един, получаваш половин след един час, щото още съм зле в барманството :D
Валентин Славов
Domsdey
Някой да разбира от въздушни пушки? В класа 200-400
Еми Окснитси
dandelion
Мили хора, да има някой в Русе който да може да дари кръв за операция на дядо ми? Брат ми няма кг, майка ми няма вени а всички други сме в чужбина :(
Fluxy
belushka20
Клиентите ми бяха толкова доволни че ми платиха отгоре на цялата работа и са очаровани. Утре ще успея да зарадвам 100 и кусур човека едновременно :D
Боби
teenage_mutant_ninja_turtles_ver15_xxlg-720x1066.jpg
Bobdweller
Костенурките Нинджа надмина очакванията ми! Като доста голям фен на франчайза, смея да твърдя, че филмът беше страхотен! :)
http://www.imdb.com/title/tt1291150/
Георги Неделчев
joronedelchev
Expendables 3 e простотия като сюжет и режисура, обаче почти всеки от актьорите поотделно е гениален или поне много симпатичен. Особено Гибсън, Бандерас, Грамър
Грозното Патенце
Ducky
Заради ремонта на улицата пред нас, вече втори ден нямаме вода, започва да става малко садистично.
Страница: 8 9 10 11 12

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата