eMkyyy
Харесвам как пазара на имотите спада и къщите стават по евтини.Тамън докато натрупам желания credit score след година ще има доста добри оферти.
notexist
Утре съм на интервю в Хеликон, ще ме скъсат на теста, но все пак ще се пробвам ;д
notexist
Егати шашавия сън сънувах о.О И все пак искам да се сбъдне част от него! ;д
belushka20
Събрали се пияниците под прозореца долу на "магазинчето" и чувам : РадОЙЧООООО.. да еба баба ти.. РАДОЙЧООО!
mitternacht
Скуууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууукааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа.
Ducky
Аз пък много си обичам тази заради настроението, което ми докарва! (:
Domsdey
Някой да разбира от въздушни пушки? В класа 200-400
joronedelchev
Expendables 3 e простотия като сюжет и режисура, обаче почти всеки от актьорите поотделно е гениален или поне много симпатичен. Особено Гибсън, Бандерас, Грамър
Ducky
Заради ремонта на улицата пред нас, вече втори ден нямаме вода, започва да става малко садистично.