sickornot
Кое е най-смущаващото нещо, което сте правили някога-бяхте ли прекалили с алкохол или др вещества?
notexist
Мдааа, само аз мога да се прецакам заради няколко селфита. Но за него - винаги ;д
mitternacht
"Запомни едно, рекламата за базара ти, е отврат и направо бърка въ г*зъ ми"
Ducky
Преди около година ми подариха книга, която си чета всяка нощ от тогава, но чак снощи забелязах, че на първата страница има пожелание за мен. Зарадва ме. (:
_e7
Мразите ли хората от други етноси? А от други религии? Защо?
Ducky
Заради времето, няма да ходим на палатки, но ако спре да вали, ще си направим 4-5 часово походче. (:
joronedelchev
В iOS 8 Apple решиха да убият чудесната програма iPhoto , за която толкова техни клиенти са си платили. Браво, Купертино, браво.
Атанаска от Павликени...
Nov 13 2014, 16:16аз за пръв път я видях, усещам как затъпях :/
Nov 14 2014, 05:57