Търсене на постове: изпит

Съни
FromTheInside
Как може да ми се прави всичко друго...освен да уча за утрешния изпит? Времето тече, а аз 1 ред не съм прочела...
Съни
FromTheInside
@blacksnoopy какво стана с изпита?
В. Сотиров
sown
Аз се изнасям. Ще разходя кучката си по алеята, че пуснах корени тук! Тъкмо ще мина и през магазина за туй-онуй. Вечерта ще поливам изпитите с наще :)
шУс!
notexist
добро утро свят. де да беше мааалко по топло, че да ида да си взема закуска от долу... ама ще си взема, као тръгвам за изпита...
Анелия
Anellya
Чуда се на способността си от едно изречение да правя роман. Но това се случва само когато съм в добро настроение, което е повече от добре!
Вероника
r0niTo
Майка ми вика: спокойно, Ти и без да си учила имаш 2, а смятай ако учиш.... :D :D :D :D :D
Snoopy
blacksnoopy
Ох, нема се занимавам с тоя изпит, дремвам малко и ще се видя с @tsonchev
Анелия
Anellya
Май безделието не ми се отразява добре. Започнах да си търся някакви игри, че да запълвам времето.
ТЕСТ ТЕСТОВ
Lam40
Айде и утре на изпитче и да се свършва...(абе другата седмица има още един, ама той не важи ;))
Анатоли
Snik4er
Последния изпит- взет остава една поправка :|
Snoopy
blacksnoopy
Разболявам се :(
В. Сотиров
sown
Правим си планове за тази вечер. Ще се поливат изпитите! ^^
В. Сотиров
sown
Добро утро :) Пия едно бързо кафенце и се мятам към Унито на изпит.
Цветан Величков
CECOOO
@Method-X какво направи на изпита btw (мога и в скайп да те питам ама не е толкова гъзарско)
Страница: 32 33 34 35 36

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата