FromTheInside
Как може да ми се прави всичко друго...освен да уча за утрешния изпит? Времето тече, а аз 1 ред не съм прочела...
notexist
добро утро свят. де да беше мааалко по топло, че да ида да си взема закуска от долу... ама ще си взема, као тръгвам за изпита...
Anellya
Чуда се на способността си от едно изречение да правя роман. Но това се случва само когато съм в добро настроение, което е повече от добре!
Anellya
Май безделието не ми се отразява добре. Започнах да си търся някакви игри, че да запълвам времето.
Snik4er
Последния изпит- взет остава една поправка :|
sown
Правим си планове за тази вечер. Ще се поливат изпитите! ^^
CECOOO
@Method-X какво направи на изпита btw (мога и в скайп да те питам ама не е толкова гъзарско)
@Boryana и аз ще съм така тази нощ. само да стане 20 часът и се почва
Feb 13 2011, 19:37Успех на изпита! ;Pp Да кажеш какво е станало
Feb 14 2011, 10:25взех ги и двата изпита с 5-ца, а почти не учих...както и по-рано съм казвала:"На изпитите в СУ стават чудеса ♥"
Feb 14 2011, 15:19Еее браво!!! (sun)
Feb 15 2011, 12:55То май когато най-малко учим изкарваме по-високите оценки ;D
хахах определено
Feb 15 2011, 13:01