Търсене на постове: изпит

шУс!
notexist
гаден шибан изпит.
Симона
simsy
Похвалете се кой какво учи :)
Маруш "Луци" Денчев
antubis
50 лицеви опори винаги оправят настроението ... и гърбът :)
Our
Ourz
Утре имам изпит. Пак. Цяла сесия все последните вечери уча и пак по-малко от пет нямам :D
ТЕСТ ТЕСТОВ
Lam40
Днес яко учене трябва. Лошото е, че съм раздвоен между двата изпита. :-( Шанс, каквото стане.
Snoopy
blacksnoopy
Афе ние с @method-x пак сме на изпит днес, хах
Цветан Величков
CECOOO
Работа .. принципно е кофти, защото е петък вечер.. но работа значи GAMING TIME
Цветан Величков
CECOOO
@Method-X Какво направи на изпита?
В. Сотиров
sown
Да се похваля имам 6 от този изпит. Дори доклада ми ще бъде представен в някакъв музей в София :)
Симона
simsy
Така, така. Да има къде да се оплакваме от изпити и пр.
Вероника
r0niTo
Тотално се обърках тук хахааха :)
Анелия
Anellya
@sown Добро утро!
В. Сотиров
sown
Лека нощ на всички :) Утре (т.е. днес сме на изпит)
Snoopy
blacksnoopy
Лягам, с @method-x ще се видим на изпита в 9.
ТЕСТ ТЕСТОВ
Lam40
Остават най-тежките 10 дена от сесията = 4 изпита. Учене на max, късмет - още повече. :)
Страница: 33 34 35 36 37

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата