Lam40
Днес яко учене трябва. Лошото е, че съм раздвоен между двата изпита. :-( Шанс, каквото стане.
blacksnoopy
Афе ние с @method-x пак сме на изпит днес, хах
CECOOO
Работа .. принципно е кофти, защото е петък вечер.. но работа значи GAMING TIME
CECOOO
@Method-X Какво направи на изпита?
simsy
Така, така. Да има къде да се оплакваме от изпити и пр.
blacksnoopy
Лягам, с @method-x ще се видим на изпита в 9.