Търсене на постове: изпит

Snoopy
blacksnoopy
@method-x Афе на 4-и по ИМ ли имаш изпит?
Юлиян
yuliyan
@semprom, и моя брат има някакъв изпит от тези със странните абревиатури :D
semprom
Стискайте палци брат ми да си вземе изпита по ЛААГ : ))
Съни
1296290635256347.jpg FromTheInside
за мен днес е национален празник - взех си изпита от вчера с 5,50 и сега си имам и това <3
Denitsa
sickornot
последен изпит за тази сесия лол
Анелия
Anellya
@Nona И да не забравяме, че ще те изпитват. Понякога ще бъдеш директно провокирана, само и само да видят лошите ти черти, че да му говорят как не си за него!
Съни
FromTheInside
@blacksnoopy 8 часа на изпит. Загубила ми е проекта женицата, но го представих и сега пак и го пратих, май е за над 2 :)
Our
Ourz
Гаджето на матура Фил. има 6.00, на канд-студ изпит има 6.00, днес на скапания сесместриален изпит пишем еднакво аз 6 тя 4...то бива некадърни даскаля, ама ...
Анелия
Anellya
@nemesys При следващият ти изпит ще се изявя като оракул, да видим дали ще позная.
Анелия
Anellya
@nemesys До сесията ми има време. А и ми е ясно, че изпитите ще ги взема.
Цветан Величков
CECOOO
@Millita е то за изпит се учи от ден за ден инче ще имаш слаба оценка.. просто така са наредени нещата ва природата и вселената
Йоана
ioankata
още един изпит и малко почивка
Симона
simsy
Проключих с изпитите за семестъра. Довечера отивам да го отпразнувам с колегите :))
Millita
Millita
"Имам време да си науча, изпитът ми е чак утре!" .. буквално. :D .. хайде Зоологийо, май ще те почвам най-после :D #fail
Симона
simsy
Hvem er frisk på Klubben i morgen? ~ Нямам търпение да минава тоя изпит вече и да се размажа в Klubben :D
Страница: 34 35 36 37 38

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата