Търсене на постове: изпит

фо =)
fouksf
Първите три часа - три контролни с двама много ядосани учители... и изпитване на Ботев последните два с една изключително разочарована от нас учителка... идилия
yordanoff
Следващата седмица 9 изпита от 14 предмета. Яко.
Симона
simsy
Имам 12 (демек максималната оценка) на първия си изпит!!! (party)
фо =)
fouksf
And today is the day ... с трите контролни и изпитването на Ботев... Ботев сам по себе си е пич...ноо не и хората, които изпитват на него.
Свилен Попов
svil4ok
Уф да го ева... утре ми е първият изпит... като за начало почваме с любимата математика :-(
Емил Станчев
Emyto
@antubis, точно до сега го четох. Много ми напомни "Дванадесете изпитания на Астерикс". Изпитанието с бюрокрацията. УжасТ!
Ally
alish
@Snooby ...работата е там че през април имам изпити, а така или иначе тр да отсъствам от бг към седмица другия месец и те са се параноясали че нямам време O.o
fransk Cognac
viktorkoichew
@shimamoto батеее не се чувствам ляйк да ходя :( Ама дано само си говоря, ще ме е яд ако го направя. И са некфи изпити,ц,ц,ц, а и вс там ме дразнят... МНОГУ!
semprom
@simsy и аз си викам брех къв е този Windows 2007 :D.. какво стана с изпита :? :)
Калоян Стоянов
sKru4
Кой простак е измислил изпитите?!
Симона
simsy
Тъй като обикалях цяла сутрин на студа, сега ще компенсирам с горещ чай и малко четене за изпита на 19-ти.
Иво Станков
stankoff
Чета по МИО.. четвъртък ми е първия изпит от сесията.
шУс!
notexist
@mitternacht а как мина изпита? или беше контролно?
Николай Цончев
720N43V
скоро се отивам отново в Свищов, за да си взема изпитите :) приготвяйте салатите и алкохола :)
Симона
simsy
Хмм, днес трябва да излязат резултатите от първия ми изпит в уни. :)
Страница: 63 64 65 66 67

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата