fouksf
Първите три часа - три контролни с двама много ядосани учители... и изпитване на Ботев последните два с една изключително разочарована от нас учителка... идилия
yordanoff
Следващата седмица 9 изпита от 14 предмета. Яко.
simsy
Имам 12 (демек максималната оценка) на първия си изпит!!! (party)
fouksf
And today is the day ... с трите контролни и изпитването на Ботев... Ботев сам по себе си е пич...ноо не и хората, които изпитват на него.
svil4ok
Уф да го ева... утре ми е първият изпит... като за начало почваме с любимата математика :-(
sKru4
Кой простак е измислил изпитите?!
simsy
Тъй като обикалях цяла сутрин на студа, сега ще компенсирам с горещ чай и малко четене за изпита на 19-ти.
stankoff
Чета по МИО.. четвъртък ми е първия изпит от сесията.