Търсене на постове: изпит

Иван Савков
sandprince
@rups btw какво би направила, ако ти се падне тема, по която не си учила, т.е. не си имала въобще такъв предмет, но те са го включили в изпитните теми ?
Иван Савков
sandprince
@rups е все пак изпита е чак май месец :D
Иван Савков
sandprince
къвто съм късметлия на изпита ша ми се падне баш темата за 3д дизайна и такъв среден ще им покажа ...
Иван Савков
sandprince
дадоха ми темите, за държавния изпит, май месец и се оказа че трябва да готвя 15 изпитни теми...аз ги знам нешата, ама на теория да говоря...трудно....
patblansh
сериозно обмислям варианта да се прибера и после да ходя на изпит
Симона
simsy
Поляхме сесията снощи. Взетите изпити вървят страхотно с текила :D
Николай Цончев
720N43V
хващам влакчето за свищов. предстои ми изпит по право.
В. Сотиров
sown
Напълно те разбирам @Anellya :) На мен ми останаха само 2 изпита..
Анелия
Anellya
Другата седмица малко изпити, после един месец очни и следващите 6 месеца не искам и да чувам за университета!!!
Влади Цветков
wbgenetic
@planewalker ооо честито :) аз на 5ти се прибирам. имам изпит в петък и аз също съм официално завършил :P
шУс!
notexist
@alish сладко, другия месец ще идвам. изпита ми е на 13ти, което значи че ще дойда на 8ми или 8ти :)
Петър Илиев
pesho
Кафето ми изстина неизпито. "Какво искат тези кучки от негъра?" на DMX дъни в слушалките, танцувам на стола и пиша код :)
-=*****=-
mitternacht
Почти 2.Утре ще мисля как ще ставам, но принципно не пречи да спя до късно.Само дето маалко по-нататък имам изпит.И това ще мисля как ще оправям.Тегоби разни.
Симона
simsy
Взех изпита с 10 (втората най-добра оценка) :) Доволно! Довечера ще се полива със салатка и домашна ракийка :)
Симона
simsy
Започвам последното четене за изпита утре :)
Страница: 61 62 63 64 65

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата