sandprince
къвто съм късметлия на изпита ша ми се падне баш темата за 3д дизайна и такъв среден ще им покажа ...
sandprince
дадоха ми темите, за държавния изпит, май месец и се оказа че трябва да готвя 15 изпитни теми...аз ги знам нешата, ама на теория да говоря...трудно....
patblansh
сериозно обмислям варианта да се прибера и после да ходя на изпит
720N43V
хващам влакчето за свищов. предстои ми изпит по право.
Anellya
Другата седмица малко изпити, после един месец очни и следващите 6 месеца не искам и да чувам за университета!!!
mitternacht
Почти 2.Утре ще мисля как ще ставам, но принципно не пречи да спя до късно.Само дето маалко по-нататък имам изпит.И това ще мисля как ще оправям.Тегоби разни.