Търсене на постове: изпит

-=*****=-
mitternacht
...не е въпроса в самото "лягане"... далеч по-сложно, философско и изпълнено с различни чувства е, това е само начин да покаже какво наистина мисли и изпитва
Иван Савков
sandprince
Изкарах си изпита по флаш ^^
Иван Савков
sandprince
пфх, утре изпит по флаш :D
Симона
simsy
Боже, докъде стигнах... в 00.53 развивам въпроси за изпит и ям кайсиево пюре :D
Симона
simsy
Още един взет изпит :)
Симона
simsy
Разработвам нещо като теми за последния си изпит. Дано ми стигне времето. Остава и да ги науча... Ех, хубаво би било :D
Леприкон
ZzZaPyr
Изпитвам невероятно голяма нужда от FavMovie сайт.. @x7r3m1s7a да си сяда на задника :D
Свилен Попов
svil4ok
@sKru4 а студент след изпит ? :P
Симона
simsy
Гледам целия "изпит" на Румяна Желева от днес. Страшничко е...
Боян
specter
Защо от ТУ-Варна все още няма дати за изпитите... Само в Софийския ли ще приемат тази година :X
The Bot
bot23
[bgblogs] Пръви двоен изпит за кабинета на Борисов пред гражданското общество http://tinyurl.com/yhw67fo
Боян
specter
Колко мразя края на срока! Всеки ден тестове, изпитвания, а и от уроците не спират да ме заливат с домашни... До края на годината ще имам жълта книжка...
Yana
Yancheto
слушам БОНД и уча за изпит :) ако имате класическа музика - споделете с мен :)
Боян
specter
@semprom Оффф то колкото повече наближават изпитите, толкова нараства и мързела... и като знае човек, че и бала иде :D
Николай Цончев
720N43V
пожелайте ми успех днес. 1вия ми изпит за тази сесия :)
Страница: 62 63 64 65 66

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата