mitternacht
...не е въпроса в самото "лягане"... далеч по-сложно, философско и изпълнено с различни чувства е, това е само начин да покаже какво наистина мисли и изпитва
sandprince
Изкарах си изпита по флаш ^^
simsy
Гледам целия "изпит" на Румяна Желева от днес. Страшничко е...
specter
Защо от ТУ-Варна все още няма дати за изпитите... Само в Софийския ли ще приемат тази година :X
specter
Колко мразя края на срока! Всеки ден тестове, изпитвания, а и от уроците не спират да ме заливат с домашни... До края на годината ще имам жълта книжка...