Търсене на постове: изпит

Ally
alish
@notexist :* йей ^^ това покана ли беше? (sun) аз..май ще се отправям към леглото.не съм спало мн тези дни а днес имахме изпит и утре и то.общо взето мрънкам си
Симона
simsy
Изпитът мина добре :) Доволна съм :)
Симона
simsy
Качиха изпита. Сега имам 12 часа да го реша и предам :)
Маруш "Луци" Денчев
antubis
@stankoff Аз сънувах, че Слави Трифонов ме изпитва по техническо чертане.
Симона
simsy
След час и 30 минути започва изпитът ми по икономика... Стискайте палци!
Симона
simsy
@dandelion =) Нямам търпение вече :D А времето минава адски бързо, особено защото имам изпити сега :) Ти колко време ще останеш в България?
Симона
simsy
Започва голямото четене за изпита :(
Ally
alish
@fiuf изпитите или си ползвала това което ти оставих? :D бтв изабел иска ти и аз... да говорим... да... конференсие... ние... ъгх...
Симона
simsy
Отивам на Коледно парти, вместо да уча за изпита в понеделник :D Но какво да се прави, нямаше как да откажа точно на тази покана :)
Ally
alish
@sandprince изпити.понеделник-философия, но вторник и сряда - стокознание :D
Йорданка
tenderlilac
@feronia внезапно изпитах спешна нужда тримата да УТОЧНИМ тоя момент колко точно е било ;dd
Симона
simsy
Изпитът мина! Много съм доволна :)
Ally
alish
добре. какво общо имат белтъчините с ш*баната икономика?защо трябва да учим стокознание?и защо директорката ще ни изпитва?мрън!
hurmaqny
Разбира се на мен се падат най-чепатите и глупави въпроси -,- Две-три неща няма да зная на кръст, и любимата ми хлебарка ще ме изпита на тях. Човек с късмет съм
Симона
simsy
Утре ми предстои първият ми изпит в университета :) Стискайте палци!
Страница: 66 67 68 69 70

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата