simsy
След час и 30 минути започва изпитът ми по икономика... Стискайте палци!
alish
добре. какво общо имат белтъчините с ш*баната икономика?защо трябва да учим стокознание?и защо директорката ще ни изпитва?мрън!
hurmaqny
Разбира се на мен се падат най-чепатите и глупави въпроси -,- Две-три неща няма да зная на кръст, и любимата ми хлебарка ще ме изпита на тях. Човек с късмет съм