Търсене на постове: изпит

Симона
simsy
Решавам изпита по икономика от миналата година :)
The Bot
bot23
[bgblogs] Несебър - най-голямото изпитание за кариерата на Бокова, като председател на Юнеско http://tinyurl.com/yb66398
Тео
dimitroff
Вече изпитват вътрешна нужда всяка моя втора дума да бъде мазна псувня... Може би е заради курса по сръбски в youtube.
Теодор Георгиев
tedo92
@fiuf значи, ако някоя от датите ви съвпадне с концерта, лично ще открия изпитващите и ще ги напия, за да ги вземем и тях с нас xDDDD
Теодор Георгиев
tedo92
@fiuf какви изпити!? по Нова Година!?!?!? Луди ли сте! Давайте да ходим на концерт!!!!!!!
Тео
dimitroff
Немски, немски... утре ще ме изпитват, а аз не знам нищо
Блага Иванова
1258550154825404.jpg Blaga
Изпит по...кормуване http://svejo.net/home/link_summary/492542-Izpit-po-kormuvane (чрез @svejo)
http://svejo.net/home/link_summary/492542-Izpit-po-kormuvane
Тео
dimitroff
Неска последния ден от свободията ми... Поне се спасих от 3 изпитвания неска... (Поздрави на личната)
Ally
alish
о мрън. татко щял да ни изпитва довечера по стокознание. колко забавно.
Denis Zhekov
Snooby
ВЗЕХ ГО!!! Взех си изпита, скоро ще имам и книжка ^^
Ally
alish
@feronia ндааа.пък аз до изпитите съм под ключ! а те ми казват-ами ние след мъничко ще излизаме - идваш ли? O.o мрън.
Denis Zhekov
Snooby
Утре ми е изпита пред ДАИ, стискайте палци, трябва да го взема!
Denis Zhekov
Snooby
Хайде приятелчета, аз отивам да лягам. Утре от 7 съм на кормуване и така чак до края на деня. Последен ден пради изпита, после да гледаме какви ще ги снесем :)
Ally
alish
@n3mo за излизането ли? изпитите ми са след 3 седмици,told ya.иии...нашите са се параноясали повече и от нас...
patblansh
@notexist @Snooby много ми е гадна, стомаха ме боли от нея, повдига ми се и изпитвам физически дискомфорт, споделяте ли мнението ми или аз съм дефектна?
http://sport.bg/bg/article?id=8879
Страница: 68 69 70 71 72

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата