simsy
50 минути до последното упражнение за деня. Запълвам времето с четене за изпита в петък.
alish
абе аз хубаво уча по философия за понеделник,ама какво ще правя утре с тоя изпит по физическо? а? xD
simsy
Лекторът ни казва директно въпроси от изпита в понеделник :O А аз си мислех да не ходя на това упражнение. Добре, че все пак го направих (happy)
Rx-Ende
Той разряза кожата на поредната си жертва. Изпитваше удоволствие от това, което прави. И все още изпитва удоволствие, белейки този портокал.
simsy
(Отново) Чета за изпит. Напоследък дните ми минават адски скучно...
tedo92
Йейъ, взех си първия изпит ^^