Търсене на постове: изпит

ameli
Научих си по бизнес комуникации, трудната част беше разчитането на лекциите..сега ми остават само 6 листа предприемачество и съм готова за изпита в неделя :)
Симона
simsy
От вчера чакам мейл от професора по текстова семиотика... Имаме изпит утре, бе човек... Егати :(
Ally
alish
имаме 6 по физическооо! аз и @fiuf . още 1, 2, 3...5 изпита ни остават.
Симона
simsy
На последното упражнение по философия на науката съм. :) Говорим си за изпита и за социалния конструктивизъм. Интересно е.
Ally
alish
@sandprince ам може но от утре ми започват изпитите и съм малко вързана до 14ти.
Симона
simsy
50 минути до последното упражнение за деня. Запълвам времето с четене за изпита в петък.
Ally
alish
абе аз хубаво уча по философия за понеделник,ама какво ще правя утре с тоя изпит по физическо? а? xD
Симона
simsy
Лекторът ни казва директно въпроси от изпита в понеделник :O А аз си мислех да не ходя на това упражнение. Добре, че все пак го направих (happy)
Стефан Митев
Rx-Ende
Той разряза кожата на поредната си жертва. Изпитваше удоволствие от това, което прави. И все още изпитва удоволствие, белейки този портокал.
Симона
simsy
(Отново) Чета за изпит. Напоследък дните ми минават адски скучно...
Вангел Стоев
venom
@eyankulov здраве... не вярвам да има някой койо е да е напълно здрав, ама при такава болка която изпитвам в момента .... искам да запаля една цигара още повече
---------
NetCutter
Очаква ме цяла нощ учене по Анализ, че утре...днес в 09:00 имам изпит. Стискайте палци, лакти, носове и там квото намерите :)
Теодор Георгиев
tedo92
Йейъ, взех си първия изпит ^^
Еми Окснитси
dandelion
Хората изпитват такава наслада в даването на съвети :) Мога да ги занимавам с часове като се правя на заинтересована. Само аз ли не обичам да съветвам?
Симона
simsy
Сядам да чета по текстова семиотика. Все пак имам изпит другия петък. Друг е въпросът, че ми се приспива само като погледна текстовете. :D
Страница: 67 68 69 70 71

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата