Търсене на постове: изпит

Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
Чак във вторник ще си разбера оценката от изпита днес. Но не мисля че съм вързала тройката .... :Х
Еми Окснитси
dandelion
Търся си аз оправдание да се върна в леглото на топличко ама нямаа. Днес програмата е олекотена. 1 семинар и да науча резултатите от 1вия "изпит" за годината.
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
Пия кафе и слушам музика. Чета разни блогове и се каня да почна да се оправям за изпита , който няма да взема. :( Тцтцтцт гаден, смотан латински :(
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
До сега имах гости. Приятелката ми си спеше другата стая. А след 1:06 мин. трябва да тръгвам за изпит. Страхотно прекарано време. Само социализация тези дни :)
Иво Станков
stankoff
От четвъртия опит, но го взех противния изпит. История на икономическата мисъл.. Даже проверих и за бяла Nokia 5530 в Германос, но няма още.
rups
Решавам задачи за изпита.. И като си погледна сборниците и записките навсякъде съм рисувала въпросителни и удивителни.. Май нямам голям шанс за взимане
Божидар Божев
crimsonsoul
@samotnata Ще си помисля от 4 години на сам не съм присъствал на държавен изпит камоли матура, не мисля че искам да се връщам на зад в времето прекалено много:P
Axel
axel
@kypidoncheto Нарцисицма е голяма работа... Само едно нещо не разбирам... Удовоствие ли изпитвате като се самоснимате? Просто питам не че имам нещо против...
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
Отивам да полегна 2 часа. Че се изморих покрай изпита и сестра ми.... :) Лека до после :)
Блага Иванова
Blaga
Изпитана рецепта срещу грип: Слагаш опаковката със сироп на шкафчето, и... пиеш уиски, докато опаковките станат две...
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
Отивам да се оправям. На изпит съм. Нищо не знам. Сега ще видим какво ще правим :)
svejo.net
svejo
Изпитваме временни технически проблеми. Скоро нормалната работа на сайта трябва да се възстанови.
patblansh
перфектно, докато съм в отпуски и уча за изпит мога да ходя по интервюта за работа :)
Надя
samotnata
@hurmaqny аз много обичах да чета това което ни даваха, на кои книги сте ? учих за изпити, кандидатствах и се нервих като идиот :Р
Юлиян
yuliyan
@sandprince, аз матура не съм държал, ама имах един изпит по машинопи, с моето писане(далеч, далеч от машинописа) - 6600+ символа текст, 20минути, 9 грешки :)
Страница: 74 75 76 77 78

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата