SaTaSi
Чак във вторник ще си разбера оценката от изпита днес. Но не мисля че съм вързала тройката .... :Х
dandelion
Търся си аз оправдание да се върна в леглото на топличко ама нямаа. Днес програмата е олекотена. 1 семинар и да науча резултатите от 1вия "изпит" за годината.
stankoff
От четвъртия опит, но го взех противния изпит. История на икономическата мисъл.. Даже проверих и за бяла Nokia 5530 в Германос, но няма още.
rups
Решавам задачи за изпита.. И като си погледна сборниците и записките навсякъде съм рисувала въпросителни и удивителни.. Май нямам голям шанс за взимане
Blaga
Изпитана рецепта срещу грип: Слагаш опаковката със сироп на шкафчето, и... пиеш уиски, докато опаковките станат две...
svejo
Изпитваме временни технически проблеми. Скоро нормалната работа на сайта трябва да се възстанови.