notexist
добро утро, след малко отивам на изпит... ура..
bgdn
Гледах WTC и изпитвам смесени чувства. От една страна филма е някак забъркан с разни лирични отклонения. От друга - все едно спасяват миньори.
ZzZaPyr
Цяла вечер решавам листовки... Но нощта е пред мен... Все пак съм си виновен, че седнах да уча вечерта преди изпита (утре 9:30 am)
svejo
Изпитваме малък технически проблем. Ще сме на линия след няколко минути.
patblansh
утре съм на изпит..и не отивам на война, а на екзекуция!
patblansh
uhh Какъв ужас изпитах! Пускам си Топ Гиър и се чува някаква бясна сръбска чалга! Ауу, забравила съм Winampa , phew