guuChan
Паел замина за Бургас и аз си оставам самааа, ляляля! И изпити няма вече (колко скучно - всички ги взех). И леглото е цялото мое! Ммм да изчистя, пък после...
sandprince
заформят се 2 тежки дена - утре вечер ще се пие здраво с колегите, а в петък сутринта от 9 имаме изпит по флаш...ебати якото...
dandelion
Стискайте палци, че днес, освен всичко останало, имам устен изпит по испански. Това е 7мия език през живота ми по който ще държа изпит. Полиглот? Да да..
mireto
П. е вече 11 клас... Взела си е всички изпити. Unbelievable!
Paola
@aleksoft Благодаря много. Аз съм 12-ти клас и в момента ме вълнуват изпити, роклии т.н. А твоите интереси?