Търсене на постове: изпит

Анелия Иванова
guuChan
Паел замина за Бургас и аз си оставам самааа, ляляля! И изпити няма вече (колко скучно - всички ги взех). И леглото е цялото мое! Ммм да изчистя, пък после...
Иван Савков
sandprince
заформят се 2 тежки дена - утре вечер ще се пие здраво с колегите, а в петък сутринта от 9 имаме изпит по флаш...ебати якото...
Еми Окснитси
dandelion
На устния изпит по испански имам 6 точки при максимум 6. Доволно :)
Леприкон
ZzZaPyr
2 грешки на вътрешния теоритичен изпит (листовки) :) (sun). Имаше някаква мацка с 30+ :O
Еми Окснитси
dandelion
Стискайте палци, че днес, освен всичко останало, имам устен изпит по испански. Това е 7мия език през живота ми по който ще държа изпит. Полиглот? Да да..
Анелия Иванова
guuChan
Аааа, пак депресии заради теглото. Искам да сваля 10 кг! Почвам от вдругиден. Що ли? Щото утре съм на изпит и след него ще ми е лошо. Bye :)
Марина
mireto
П. е вече 11 клас... Взела си е всички изпити. Unbelievable!
Паола
Paola
@aleksoft Благодаря много. Аз съм 12-ти клас и в момента ме вълнуват изпити, роклии т.н. А твоите интереси?
Радослав
Soul4o
@schizophrenia киснеш в Борисовата, а изпитваш негативни чувства към Ариана !? xD
vlubenavmechtite
баси майката копеле днеска имах 6 часа англ и ме изпитваха копеле :D ..а моя клас са баси тъпите чалгарски лайна..думи неам мноу са зле.. :Д
Марина
mireto
@ReXTaN Да, даже се чудя защо ми трябва и средно образование.И сега като погледнах нещата за кандидат-студентските изпити, разбрах че фермата е моята съдба
libre
@Sham навсякъде се пише колко е бозав, но всъщност на мен ми върши чудесна работа, не съм изпитал нужда да го сменям, но щом на теб не ти върши, давай пингвина.
rups
@patblansh ебати то няма такова правило. Правилото е ако имаш повече от един да подаваш молба, а ако става на въпрос мен и с два изпита не са ме карали да подав
rups
@guuChan Не може да се запише с един невзет изпит от минали години?
Анелия Иванова
guuChan
@patblansh Тц тц тц, и после защо тези хора ще ги късат на изпити и няма да разбират нищо. Хората дето с толкоз труд влизат, не могат да се справят...тъжно е
Страница: 72 73 74 75 76

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата