belushka20
Яж си бирата и си пий бисквитите и недей много много с пълна уста да мълчиш!
nemesys
Сипвам си бира и си пускам следващия филм!
belushka20
Еххх сега да имаше една студена бира и готини приятели.. ама ни едното.. ни другото..
Manuel
ех, кодене кодене... искаме бира
sickornot
честен отговор: БИРА ИЛИ ГОРЕЩ ШОКОЛАД предпочитате?
blacksnoopy
Скучно ми е и си пуснах камерата. Скучен съм
http://j-tv.me/ouYZkh
disappointed
Каменица лимон = ароматизатор за тоалетна.
nemesys
излязох за по бира уж то кво стана .. :-D
notexist
Някой да го е гледал? Да даде мнение?
http://i.imgur.com/3kIHD.jpg
Aug 29 2011, 23:32aahahaha ОБАМА!
Aug 30 2011, 00:05