Снощи си дръпнах от цигара. Абе, пушачите, защо си причинявате това Пък ударете една(!) хубава бира, па да ви стане драго на душата... ама цигарите- тц...
е тази вечер съм в стара загора.. трябваше утре да идвам, ама брат ми ще ходи на мач в ловеч, за това остава понеделник раано сутринта и вечерта искам мента.
Тая песен ми напомня за похода ми в Стара планина...
Aug 16 2011, 12:45