Anellya
Някой иска ли да пием кафе? Тук и сега...
simsy
omg Загорка е бранд на Heineken...
dzone
Бира и Сръбска наденица... ооо да!
strobisto
Море, о. Тасос, фотография, бира и ... малко уиски. Тук ми се иска да споделя една прекрасна разходка до гръцкия остров Тасос. Истината е, че една малка компани
http://alexstand.me/bg/blog/item/84-island-thasoss-photogrphy-and-more.html
lpetrov
пише ми се коди, цъка ми се някаква песен, пие ми се бира, гледа ми се филм, ....кое по напред ?
sown
Сготвихме си мусака.. сега остава да се купи бирата и сме ready to ам-ам и чук-чук (с халбите)
Аа в #edno23 бира се пие ;d
Apr 07 2011, 01:30Да го оставим за довечера, че малко изпити ме чакат, пък хем и повод ще имаме?
Apr 07 2011, 01:37