Anellya
май ставам за компютърджия - гони ме безсъние и огладнявам посред нощ! това, че не разбирам.. е всеки има некъв бъг! да не бъдем дребнави.
podmatrix
И в 13:00 към София и утре изпит. Но първо на по бира с @Method-X
nemesys
Не издържам. Утре ще си взема бира и ще си пия сам пред компа.
Кими назад си с мат'ряла, момчето имаше рожден ден преди 7 дена
Apr 17 2011, 10:46еми аз ся влизам
Нищо! Ще ме извини :С
Apr 18 2011, 08:30