Лятото е важен фактор Владо!
Ей копеле пак не си на кеф... да ти го и на... Шибни една бира за отскок
отначало си помислих,че ще ходиш да бягаш..
и аз хеаХеаХеха @sown ще те разочаровам малко за довечера.. но няма да пия много боли ме зъб
хеаХхаехАЕ
Цецко-мецко имам и без туй да те черпя една бира ...така ,че няма да ми се оправдаваш и ти! Поне ти недей!
добро е ,да а с теб кога ще пием по бира, а?
shtom e za bira sum vinagi gotov kartof
Шматки!
Добре кажи ми к'ъф е смисъла да пиеш примерно 3 водки, да не си пиян (да ти няма нищо), да станеш и да си ходиш?! За пред хората ли го правиш или ?!
Просто за вкусът от нещото ? Просто си решил да пийнете, но да не станете на свине, а да е културно и пак да си е супер весело. И не ви се пие кола а бира..
е ебати кат' си решил да не се напиваш пий синя каменичка...
Или просто да пия умерено
сложи си 1 flashgot на mozilla-та и можеш да теглиш клипове от където си искаш
мерси
пак да заповядаш... ама със стекче кенове бира или нещо друго
освен недоядените курабии, друго не предлагам
А има ли начин за chrome? То DownloadHelper е перфектен за това, но е за лисицата.
Турция
и как беше?
Рязано хах, готино беше.. пих 330 бира за 9 лири.. :X
самостоятелното пиене не треа да се пренебрегва (: прави дните по-лесни
Не го пренебрегвам. Но всичко трябва да е в допустимите граници. Никоя крайност не е препоръчителна.
е то с компанията има достатъчно
Винаги може още!
и това е така
тъжно , тъжно
Много при това....не ми идва муза да пиша протоколи
eahhae
touching <3