mmmcho
Експлозия, в нощният клуб "Куцият кон" отне 100 човешки живота
http://www.internetnovini.com/n-724.html
t0m3kk
Най-накрая изтрезняхме кат' хората... вчера цел ден мътилка на главата и вечерта пак приключи в Планета пайнер клуб :]
alish
ах канят ме на акага в клуб сохо.имали запазена маса и място за мен. колко мило... и колко злобно! сега ли намериха! когато съм затворена тук! мрън!
tedo92
Много ли се прецаках като се съгласих с госпожата по философия да отида днес след часовете да видя как стоят нещата с Клуба по дебати?
emoyambol
Тренто на победа от полуфинал на световното клубно първенство в Доха | Za-Sporta dot com - Вашия спортен ежедневник
http://www.za-sporta.com/2009/11/%d1%82%d1%80%d0%b5%d0%bd%d1%82%d0%be...%be/