Sham
Вчера партито мина невероятно! Клубът беше пълен.
stankoff
Обещаващо начало на кръга в Премиършип: Астън Вила 2-1 Челси, а на трибуните се виждаше бг фен клуба на Астън Вила
Sham
След час заминавам на парти в клуб Зенобия
alex95
хаха нямаме токи няма грам вифи а пц клуба изкараха генератор и ме нервят. Бръмчиии