quantbg
Първа сбирка на клуба в Събота - 03 Октомври 2009 година! Очакваме ви, повече информация - на линка.
http://quant-bg.info/bg/%D0%BF%D1%8A%D1%80%D0%B2%D0%B0-%D1%81%D0%B1%D...g=bg
stylius
Вчера бях в клуб Платиниум и бях сигурно най-дъртия там. Изключение правеха тея от моята компания и DJ-я, който беше на видима възраст - 60г.
inayuukicross
Добро утро.. Абе хора от няколко дни се чудя дали ще направят в уч-ще клуб по физика за по- сериозно учене? Във вашите уч-ща има ли такова нещо?