belushka20
Започвам да виждам хората като отворени книги... които съм чела, чела, чела.. че ми е омразно съдържанието.. Стари страници и грозен почерк ..
notexist
Добро утро. А вие защо нямате вайбъри да ме карате да вибрирам, а? :-D
tedo92
някой да има идея какъв хонорар горе-долу се заплаща в България за дизайн на корица на книга?
scarlet
отдавна не бях завладявана така от писател и книга. благодаря ти, Ан Райс.
joronedelchev
Чета "Нова Европа" от Майкъл Палин. Преводачката и редакторите не правят разлика между метри и футове. Иначе хубава книга.
това трябва да си го напомням всеки ден и да взема да си почна книгата вече...
Nov 25 2012, 16:36Принтирай си го и си го залепи някъде, където ще го виждаш.
Nov 25 2012, 16:37