Търсене на постове: книга

Грозното Патенце
Ducky
На сила се накарах да си легна в 3:15 и да оставя новата си книга, толкова се вглъбих в нея...
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
Много глупав край на "Game of thrones" разочарована съм ...
-=*****=-
mitternacht
Излизам на шопинг и мотане и вземам: книга, таблет, слушалки, тефтер и химикал. Всичко това- в една раница.
Fluxy
belushka20
Току-що изгледах Eternal Sunshine of the Spotless mind.. Пръснах се от рев.. Така на никой филм не съм плакала..
Denitsa
sickornot
2:02 ..тази книга за Lean Six Sigma си мислих, че ще ме накара да заспя по-рано :)
Denitsa
tumblr_mkfutlqomi1qgngwxo4_1280.jpg sickornot
малко великденски зайци
-=*****=-
mitternacht
Добрата книга и под калпавия превод си личи... :)
Грозното Патенце
Ducky
Всичко из нас съм го изчела. Искам нещо ново и хубаво! Искам нови книги!
Fluxy
belushka20
Скоро не ми се беше случвало да се разплача на края на книгата.. все едно живота ми свърши..
its not Eddie
1364482708101.jpg _e7
фък :(
Fluxy
belushka20
Истинското раздвоение - Дали да четеш новата книга, която дълго си чакал или да рисуваш това което си започнал ^^ Ще се взривя сърдечно!
Plamen Petkov
pacopetkov
Ако можехте да сте герой от книга, коя и кой бихте избрали?
Ally
alish
@melkor :D:D трябва да ви върна книгата! най-малкото!
Грозното Патенце
Ducky
Чаша горещ шоколад пред прозореца и книга в ръка... Няма по-хубава снежна сутрин! (:
Грозното Патенце
Ducky
Хи-хи! Започвам книгата "Пилешка супа за женската душа" ^^
Страница: 6 7 8 9 10

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата