Ducky
На сила се накарах да си легна в 3:15 и да оставя новата си книга, толкова се вглъбих в нея...
SaTaSi
Много глупав край на "Game of thrones" разочарована съм ...
mitternacht
Излизам на шопинг и мотане и вземам: книга, таблет, слушалки, тефтер и химикал. Всичко това- в една раница.
belushka20
Току-що изгледах Eternal Sunshine of the Spotless mind.. Пръснах се от рев.. Така на никой филм не съм плакала..
Ducky
Всичко из нас съм го изчела. Искам нещо ново и хубаво! Искам нови книги!
belushka20
Скоро не ми се беше случвало да се разплача на края на книгата.. все едно живота ми свърши..
belushka20
Истинското раздвоение - Дали да четеш новата книга, която дълго си чакал или да рисуваш това което си започнал ^^ Ще се взривя сърдечно!
pacopetkov
Ако можехте да сте герой от книга, коя и кой бихте избрали?
Ducky
Чаша горещ шоколад пред прозореца и книга в ръка... Няма по-хубава снежна сутрин! (:
Ducky
Хи-хи! Започвам книгата "Пилешка супа за женската душа" ^^
Напълно възможно. Макар че сега ще почвам Керуак
Jun 11 2013, 10:27е, не казвам веднага, когато имаш време и искаш, погледни я ^^
Jun 11 2013, 10:37Да де хаха ако не забравя
Jun 11 2013, 10:42мащай го тоя Йънг, Керуак мадафака.
Jun 11 2013, 10:58ее, т'ва ми подариха за рождения ден, това чета... после захващам Пратчет, после По и накрая Дамата с камелиите ^_^
Jun 11 2013, 11:00